All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bali 2021/2022    >    
Sanur    >    

Dovolená Sanur v prosinci 2021 - Prosinec v Bali

Dovolená Sanur v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené v Bali v prosinci 2021. Zájezdy Sanur za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Dovolená Sanur v prosinci 2021

Abian Srama
★★★
 
  • 22 914 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2021 v lokalitě Sanur v 3hvězdičkovém ubytování Abian Srama, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 22914,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Sanur Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 22 730 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Bali v zimě 2021 v resortu Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sanur Beach od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. prosince do čtvrtek 9. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 67 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 22730,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Abian Srama
★★★
 
  • 22 914 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2021 v lokalitě Sanur v 3hvězdičkovém ubytování Abian Srama, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až pondělí 13. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 22914,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Abian Srama
★★★
 
  • 22 940 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2021 v resortu Sanur v 3hvězdičkovém ubytování Abian Srama od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. prosince do středa 15. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 72 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 22940,- Kč.
Sanur Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 22 730 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Bali v zimě 2021 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sanur Beach, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 74 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 22730,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bali. Recenze ubytovacího zařízení Sanur Beach je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Abian Srama
★★★
 
  • 22 940 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2021 v resortu Sanur v 3hvězdičkovém ubytování Abian Srama od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 13. prosince do pondělí 20. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 77 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 22940,- Kč.
Sanur Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 22 730 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Bali v zimě 2021 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sanur Beach, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 14. prosinec až pondělí 20. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 78 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 22730,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bali. Recenze ubytovacího zařízení Sanur Beach je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Ads

Dovolenou Sanur 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bali. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bali vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bali vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bali vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Bali si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bali z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko prosinec, Řecko prosinec, Slovensko prosinec nebo například dovolenou Slovinsko prosinec? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bali může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bali si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bali můžete také podle kvality: např Sanur levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bali pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Sanur nebo sekci dovolená s dětmi.