All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bali 2023    >    

Dovolená v Bali - leden 2024

Dovolená Bali v lednu 2024. Aktuální nabídka dovolené v Bali v lednu 2024. Zájezdy Bali za nejvýhodnější ceny online.

Bali v lednu 2024

Dovolená Bali v zimě 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. leden až pondělí 15. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 208 dní za aktuální cenu 64601,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Dovolená v Bali - leden 2024
Segara Village
★★★★
 
 • 64 601 Kč

Detail

Dovolená v Bali v zimě 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 2. ledna do čtvrtka 11. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 50206,- Kč.
Bali v lednu 2024
Segara Village
★★★★
 
 • 50 206 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 3. leden až středa 17. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 210 dní za aktuální cenu 47594,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Dovolená v Bali - leden 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 47 594 Kč

Detail

Dovolená v Bali v zimě 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 5. ledna do pátku 19. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 212 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 46657,- Kč.
Dovolená v Bali - leden 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 46 657 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 5. leden až neděle 14. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 212 dní za aktuální cenu 44112,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Dovolená v Bali - leden 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 44 112 Kč

Detail

Dovolená v Bali v zimě 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. ledna do pondělí 15. ledna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 213 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 39425,- Kč.
Bali v lednu 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 39 425 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 7. leden až neděle 21. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 214 dní za aktuální cenu 46657,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Bali v lednu 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 46 657 Kč

Detail

Dovolená v Bali v zimě 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 9. ledna do úterý 23. ledna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 216 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 54692,- Kč.
Bali v lednu 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 54 692 Kč

Detail

Dovolená Bali v zimě 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 10. leden až čtvrtek 25. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 217 dní za aktuální cenu 64789,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Bali v lednu 2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
 • 64 789 Kč

Detail

Dovolená v Bali v zimě 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Resort Sanur od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 14. ledna do středy 24. ledna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 34990,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Mercure Resort Sanur je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 66 cestovatelů).

Atributy: jóga, písečná pláž, rafty, s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.
Mercure Resort Sanur
Mercure Resort Sanur
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Lehátka u bazénu zdarma
 • Lehátka na pláži zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Silnice kolem hotelu
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 • Půjčovna kol
 • 38 451 Kč
 • 34 990 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (66 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

  Dovolenou Bali 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bali. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bali vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bali vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bali vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Bali si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Bali z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko leden, Řecko leden, Seychely leden nebo například dovolenou Slovensko leden? Další možností je třeba Slovinsko leden.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bali může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Bali letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bali si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bali můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bali pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bali nebo sekci dovolená s dětmi.