All Inclusive dovolená na Bali s masážemi v ceně
Luxusní pobyt na Bali v resortu s výhledem na moře s korály
Dovolená u moře na Bali - Gili Meno

The Patra Bali Resort & Villas s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ The Patra Bali Resort & Villas v Bali v lokalitě Kuta Beach. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v baliské lokalitě Kuta Beach 2020.

1Bali.cz    >    
Kuta Beach    >    

The Patra Bali Resort & Villas - Bali 2020

Vyhledávání zájezdů

The Patra Bali Resort & Villas v Bali - Kuta Beach 2020

The Patra Bali Resort & Villas
Dovolená Bali 2020 - Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Patra Bali Resort & Villas, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 10. duben až neděle 19. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 29459,- Kč.
 
The Patra Bali Resort & Villas
Dovolená Bali 2020 - Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Patra Bali Resort & Villas, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 21. duben až čtvrtek 30. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 29459,- Kč.
 
The Patra Bali Resort & Villas
Dovolená Bali 2020 - Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Patra Bali Resort & Villas, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. květen až sobota 16. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 29459,- Kč.
 
The Patra Bali Resort & Villas
Dovolená Bali 2020 - Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Patra Bali Resort & Villas, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. květen až úterý 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 32787,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Kuta Beach podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia