All Inclusive dovolená na Bali s masážemi v ceně
Luxusní pobyt na Bali v resortu s výhledem na moře s korály
Dovolená u moře na Bali - Gili Meno

Four Points By Sheraton Bali s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Four Points By Sheraton Bali v Bali v lokalitě Kuta Beach. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v baliské lokalitě Kuta Beach 2020.

1Bali.cz    >    
Kuta Beach    >    

Four Points By Sheraton Bali - Bali 2020

Vyhledávání zájezdů

Four Points By Sheraton Bali v Bali - Kuta Beach 2020

Four Points By Sheraton Bali
Dovolená Bali na podzim 2020 v lokalitě Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Four Points By Sheraton Bali, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 31610,- Kč.
 
Four Points By Sheraton Bali
Dovolená Bali na podzim 2020 v lokalitě Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Four Points By Sheraton Bali, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 60036,- Kč.
 
Four Points By Sheraton Bali
Dovolená Bali na podzim 2020 v lokalitě Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Four Points By Sheraton Bali, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až úterý 20. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 60036,- Kč.
 
Four Points By Sheraton Bali
Dovolená Bali na podzim 2020 v lokalitě Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Four Points By Sheraton Bali, s délkou 18 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 49250,- Kč.
 
Four Points By Sheraton Bali
Dovolená Bali na podzim 2020 v lokalitě Kuta Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Four Points By Sheraton Bali, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 36902,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Kuta Beach podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia