All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bali 2023    >    

Jarní dovolená v Bali - Bali 2023/2024

Jarní dovolená v Bali 2023. Aktuální nabídka jarní dovolené v Bali za nejlepší ceny online. Jarní pobyty a prázdniny s dětmi v Bali. Bali 2023/2024.

Jarní dovolená v Bali

Dovolená Bali na jaře 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. březen až středa 13. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 268 dní za aktuální cenu 43764,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Jarní dovolená v Bali - Bali 2023/2024
Segara Village
★★★★
 
  • 43 764 Kč

Detail

Dovolená v Bali na jaře 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. března do pondělí 11. března s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 269 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 39425,- Kč.
Jarní dovolená v Bali
Segara Village
★★★★
 
  • 39 425 Kč

Detail

Dovolená Bali na jaře 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. březen až čtvrtek 14. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 269 dní za aktuální cenu 43764,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Jarní dovolená v Bali - Bali 2023/2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 43 764 Kč

Detail

Dovolená v Bali na jaře 2024 v lokalitě Nusa Dua Beach v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Merusaka Nusa Dua od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 3. března do neděle 17. března s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 270 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 50192,- Kč.
Jarní dovolená v Bali - Bali 2023/2024 - Merusaka Nusa Dua
Merusaka Nusa Dua
★★★★★
 
  • 50 192 Kč

Detail

Dovolená Bali na jaře 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 4. březen až pondělí 18. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 271 dní za aktuální cenu 54692,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Jarní dovolená v Bali - Bali 2023/2024 - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 54 692 Kč

Detail

Dovolená v Bali na jaře 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 6. března do středy 20. března s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 273 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 46657,- Kč.
Jarní dovolená v Bali - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 46 657 Kč

Detail

Dovolená Bali na jaře 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 7. březen až úterý 19. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 274 dní za aktuální cenu 57156,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Jarní dovolená v Bali - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 57 156 Kč

Detail

Dovolená v Bali na jaře 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 8. března do středy 20. března s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 275 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 43764,- Kč.
Jarní dovolená v Bali - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 43 764 Kč

Detail

Dovolená Bali na jaře 2024 v letovisku Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 9. březen až sobota 23. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 276 dní za aktuální cenu 54692,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bali a dlouhodobou předpověď počasí v Bali.
Jarní dovolená v Bali - Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 54 692 Kč

Detail

Dovolená v Bali na jaře 2024 v lokalitě Sanur v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Segara Village od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. března do soboty 23. března s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 276 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Bali. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bali. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 46657,- Kč.
Segara Village
Segara Village
★★★★
 
  • 46 657 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Dovolenou Bali 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bali. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bali vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bali vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bali vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Bali si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bali z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko jarní dovolená, Portugalsko jarní dovolená, Rakousko jarní dovolená nebo například dovolenou Řecko jarní dovolená? Další možností je třeba Seychely jarní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bali může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Bali letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bali si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bali můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bali pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bali nebo sekci dovolená s dětmi.